Yhteydet

Myynti

Jukka Autere

Myyntijohtaja

jukka.autere@palokatkotukku.fi

Antti Arvela

Työpäällikkö
Pääkaupunkiseutu, Savo-Karjala, Lahti

antti.arvela@palokatkotukku.fi

Tero Oravasaari

Työpäällikkö
Pääkaupunkiseutu

tero.oravasaari@palokatkotukku.fi

Kimmo Joutsela

Työpäällikkö
Keski- ja Länsi-Suomi

kimmo.joutsela@palokatkotukku.fi

Heikki Helomaa

Yksikönpäällikkö
Pohjois-Suomi, Oulun konttori

heikki.helomaa@palokatkotukku.fi

Hallinto

Marko Parkkinen

Toimitusjohtaja

marko.parkkinen@palokatkotukku.fi

Merja Parkkinen

Pääkirjanpitäjä

merja.parkkinen@pkt-turva.fi

Soili Vesaikko

Talouspäällikkö
Myyntitoimisto / myyntilaskut

soili.vesaikko@palokatkotukku.fi

Marjut Peltola

Turvallisuusassistentti
Myyntitoimisto / ostolaskut sekä kurssi-ilmoittautumiset

marjut.peltola@palokatkotukku.fi

Yhteystiedot

  • HYVINKÄÄ
    Kynnöstie 3, 05810 Hyvinkää
  • OULU
    Hiltusentie 25 A 1, 90620 Oulu
  • Puh. 010 821 0200
  • Faksi 010 821 0299
  • Y-tunnus: 2505499-6

Ota yhteyttä